FAQ

FAQ

o nás (3)

KTO SME?

Sme reklamné štúdio, ktoré je zamerané na tvorbu animovaných videí a animácií na mieru. Tvoríme moderné animované videá, ktoré váš projekt či firmu budú prezentovať jedinečnosťou a kvalitou. Či už ste veľká firma alebo malý podnik, ku všetkým klientom máme proklientsky profesionálny prístup a urobíme všetko pre to, aby sme vám pomohli vybudovať alebo udržať si umiestnenie na trhu.

TVORENIE VIDEÍ NÁS JEDNODUCHO BAVÍ

Tvoríme videá, na ktorých si dávame záležať a tvoríme ich s radosťou. Každý jeden detail, každú snímku videa vyladíme do konca. Experimentovať s kreativitou nás jednoducho baví. Preto sa snažíme o to, aby každé video bolo jedinečné a dokonalé. Veď taktiež predsa služby, ktoré ponúkame a odovzdané videá, ktoré tvoríme pre vás, sú aj našou vizitkou.

ROBÍME TO PRE VÁS

Naše štúdio chceme viesť iným spôsobom, pretože si uvedomujeme, že vďaka vám neustále rastieme a sme za to vďační. Každý zákazník je pre nás rovnocenný partner, ku ktorému sa správame profesionálne a snažíme sa mu vo všetkom vyhovieť. Nezáleží nám vôbec na tom, či začínate podnikať alebo ste už v podnikaní zabehnutá firma. My sa k vám stále budeme správať na profesionálnej úrovni.

časté otázky o video produkcii (4)

KOĽKO TRVÁ PRODUKCIA JEDNÉHO VIDEA?

Každá produkcia videa je individuálna, jednoduché animácie, intrá a outrá dokážeme odovzdať zvyčajne do pár dní. Zložité animácie si vyžadujú dlhšiu prácu a preto videoštýly ako explainer či náročné animované TV spoty trvajú priemerne 2 týždne do finálneho odovzdania videa.

MÁM OD VÁS VIDEO, VIETE MI HO EŠTE UPRAVIŤ?

Spravidla si všetky súbory nechávame zálohované 15 dní odo dňa vystavenia faktúry. Jednoduché texty vo videu, či iné prvky, ktoré si nevyžadujú náročný zásah do videa (prerábanie scény), vám vieme na počkanie upraviť. Túto službu je možné využiť len 1x na dané video. Ostatné zmeny sa riadia ustanoveniami v zmluve.

V AKOM FORMÁTE MI BUDE ODOVZDANÉ VIDEO?

Každé video vytvorené u nás spravidla, ak si zákazník neželá inak, odovzdávame vo formáte MP4 v rozlíšení FULL HD a vo frekvencii 60 snímkov za sekundu HD (MP4 – 60FPS – 1080p).
Avšak ak si želáte iný formát videa, alebo iné rozlíšenie, ako je napríklad 2K, 4K alebo 8K, vieme vám vyhovieť.

AKÁ JE PRIBLIŽNA CENA VIDEA?

Každé video je individuálne a taktiež každý zákazník má individuálne požiadavky. Cenová ponuka sa vytvára z dôvodu cenovej dohody na základe náročnosti a prvkov, ktoré vo videu požadujete. Tieto požiadavky sú následne zohľadnené v celkovej cene videa. Pre viac informácii nas neváhajte kontaktovať.

Nastavenia cookies
Tu sa dočítate to, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj stránky reklamného štúdia Proanim.