Časté otázky


O nás (3)

Sme reklamné štúdio, ktoré je zamerané na tvorbu animovaných videí a animácií na mieru. Tvoríme moderné animované videá, ktoré váš projekt či firmu budú prezentovať jedinečnostou a kvalitou. Či už ste veľká firma alebo malý podnik, ku všetkým klientom máme proklientsky profesionálny prístup a urobíme všetko preto, aby sme vám pomohli vybudovať alebo udržať si umiestnenie na trhu.
Tvoríme videá, na ktorých si dávame záležať a tvoríme ich s radosťou. Každý jeden detail, každú snímku videa vyladíme do konca. Experimentovať s kreativitou nás jednoducho baví. Preto sa snažíme o to, aby každé video bolo jedinečné a dokonalé. Veď taktiež predsa služby ktoré ponúkame a odovzdané videá, ktoré tvoríme pre vás, sú aj našou vizitkou.
Naše štúdio chceme viesť iným spôsobom pretože si uvedomujeme, že vďaka vám neustále rastieme a sme za to vďační. Každý zákazník je pre nás rovnocenný partner, ku ktorému sa správame profesionálne a snažíme sa mu vo všetkom vyhovieť. Nezáleží nám vôbec na tom, či začínate podnikať alebo ste už v podnikaní zabehnutá firma. My sa k vám stále budeme správať na profesionálnej úrovni.

Často kladené otázky (7)

Každá produkcia videa je individuálna, jednoduché animácie, intrá a outrá dokážeme odovzdať zvyčajne do týždňa. Zložité animácie si vyžaduju dlhšiu prácu a preto videoštýly ako explainer, animline, či náročné animované TV spoty trvajú od 2 do 5 týždňov.
Pri tvorbe videa je potrebné zohľadniť to, že animovaná videoprodukcia sa skladá viac ako len z animácií.  Vymyslenie scenára, návrh scén a následne ich kreslenie, nahratie dabingu, animovanie, postproduckia hudby a ďalšie. Pri tvorbe našich animácií si dávame záležať na každej snímke videa, aby vaše video bolo dokonalé.
Spravidla si všetky súbory nechávame zálohované 15 dní odo dňa vystavenia faktúry. Jednoduché texty vo videu, či iné prvky, ktoré si nevyžadujú náročný zásah do videa (prerábanie scény), vám vieme na počkanie upraviť. Túto službu je možné využiť len 1x na dané video. 
Každé video vytvorené u nás spravidla, ak si zákazník neželá inak, odovzdávame vo formate full HD (MP4 - 60FPS - 1080p).

Avšak ak si  želáte iný formát videa ako je mp4, alebo ine rozlišenie ako je 2K, 4K alebo 8K. Vieme vám vyhovieť.

Každé video je individuálne a taktiež každý zákazník má individuálne požiadavky.  Cenová ponuka sa vytvára na základe náročnosti a prvkov, ktoré vo videu požadujete a následne sú zohľadnené v cene videa.
Je nám to ľúto, no po skončení akcie nie je možné využiť zľavu či inú službu, ktorá v danej akcii bola. No nezúfajte, za to, že ste s nami a vďaka vám môžeme neustále rásť, tak pre vás vytvárame neustále zaujímavé akcie. ;)
Momentálne nie. Naše štúdio je zamerané len na animácie a animované videá. Dokážeme však urobiť postprodukciu spolu s animáciami.
No do budúcnosti máme v pláne videá natáčať aj my.

Naše animácie už majú:

Naše animované reklamy a animácie vám pomáhajú rásť a udržiavať si pozíciu na trhu.  Ďakujeme že nám dôverujete.